opening times
ראשון - חמישי

8:00-20:00

pin 3
כל הארץ

אספקה והתקנה לכל חלקי הארץ

רשתות יונים מחיר: כמה עולה להרחיק את המטרד?

היונים הן בעל חיים שאינו מזיק לאדם ופוגע בו באופן ישיר, אך הלכלוך שהן מותירות אחריהן והקנים שהן בונות בכל מקום, הם אלו אשר מפריעים לשגרת החיים שלנו. מכיוון שמדובר בפגיעה שהיא פגיעה אסתטית, יש איסור לפגוע ביונים ולהרוג אותן. במהלך השנים פותחו שיטות שונות להרחקת יונים, כל אחת מן השיטות מתמקדת בדרך אחרת אשר גורמת ליונה חוסר נחת וכתוצאה מכך היא עוברת למקום אחר. השיטה המוצלחת והיעילה ביותר מבין כל השיטות היא רשתות יונים, שמגיעה עם תג מחיר יחסית נמוך. בסקירה הבאה נציג את כל מה שחשוב לדעת על רשתות יונים מחיר ועל האפשרויות לקבל באמצעותן שקט נפשי לטווח ארוך, עם מינימום השקעה.

מהן רשתות יונים, ולמה רצוי להשקיע בהן?

נהוג להתקין רשתות נגד יונים בכל מקום שבו היונים נוהגות לקנן ולהותיר אחריהן לכלוכים: זה פתרון מצוין של הרחקת יונים מהמרפסת, מהגג, ממסתור הכביסה וכן הלאה. יונים אשר ינסו לעבור דרך הרשת יגלו כי היא בלתי חדירה. יכול להיות שבמבט מרחוק היונה לא תבחין בקיומה של הרשת, אך כאשר הם ינסו לעבור דרכה הם ייחסמו. המטרה העיקרית היא להרחיק את היונים מהמקום בו ממוקמת הרשת, מבלי לפגוע ביונה ומתוך רצון לשמור על האזור נקי ככל האפשר. כתוצאה מכך, כמות הלכלוך פוחתת באופן משמעותי וניתן לשמור על המקום נקי מיונים לאורך זמן רב.

רשתות נגד יונים עשויות מסוגים שונים של חומרים: קיימות רשתות עשויות פלסטיק, קיימות רשתות עשויות מתכת, קיימות רשתות העשויות מחומרים מתקדמים יותר ועוד. הרשתות מגיעות במגוון צבעים, הצבע הנמכר ביותר הוא שחור, לבן ושקוף. כאשר הרשת נפרסת בצורה מקצועית ואיכותית, כמעט ולא ניתן לראותה מרחוק, כך שהיא אינה פוגעת במראה החיצוני של המבנה. מה שחשוב לא פחות הוא שהיא לא מייקרת בצורה משמעותית את מחיר הרחקת יונים.

 

רשתות יונים מחיר

איך נקבע רשתות יונים מחיר?

להתקנת רשתות יונים מחיר משתנה בהתאם לרשת הספציפית הנבחרת. שימו לב שלא רק המחיר בנקודת ההתחלה משחק תפקיד, אלא גם העמידות של הרשת לאורך זמן. רשתות מסוימות נהרסות מהר יותר מרשתות אחרות, במיוחד כאשר מדובר בימים בעלי מזג אוויר קיצוני כמו למשל ימים חמים מאוד או ימים בהם יש גשם חזק מאוד. ברור שככל שהרשת איכותית יותר, כך גדלים הסיכויים שהיא תישמר לפרקי זמן משמעותיים יותר.

כעת נציג בפניכם חלק מן סוגי הרשתות ואת הייעוד של כל אחת מהן.

רשת יונים מונופיל מחיר

רשת להרחקת יונים מסוג זה היא המומלצת ביותר כיום. המיוחד ברשת זו הוא שהיא מחזיקה מעמד בפני רוב הציפורים ובו זמנית היא נשארת שקופה ושומרת על האסתטיות של המבנה. רשת מונופיל מיועדת בעיקר לחללים גדולים כמו גגות או מקומות בהם תולים את הכביסה. כאשר החללים הללו לא מוגנים על ידי רשתות נגד יונים, היונים יכולות לקנן מעל הכביסה שלכם, מתחת לחבלי התלייה ועוד.

מחיר למטר של רשת יונים שקופה נע בין 10 שקלים ל – 25 שקלים.

רשתות יונים פוליאתילן מחירים

גם הרשת הזו היא שקופה וניתן לומר שהיא די דומה לרשת המונופיל, אחד ההבדלים העיקריים ביניהן הוא שרשת הפוליאתילן התגלתה כדליקה יותר מרשתות אחרות, לכן השימוש שנעשה בה פחת. בדומה לרשת המונופיל גם רשת הפוליאתילן מתאימה בעיקר לחללים גדולים כמו מקומות בהם תולים כביסה.

עלות רשתות יונים ממתכת

רשת להרחקת יונים העשויה מתכת מתאימה בעיקר למקומות בהם הטמפרטורה גבוהה מאוד, זאת מכיוון ורשת מתכת חסינה לאש. רשת מתכת להרחקת יונים מתאימה למקומות קטנים כמו למשל: פירים, ארובות, עליות גג, חורי אוורור ומקומות עם טמפרטורה גבוהה. אחד החסרונות העיקריים של רשת מתכת הוא הנראות שלה, רשת העשויה מתכת היא בולטת ולא ניתן להסתיר אותה. נוסף על כך, לאחר מספר שנים הרשת מתחילה להחליד וצריך להחליף אותה. כמו כן, רשת מתכת היא רשת כבדה יותר משאר הרשתות, לכן בעייתי יותר להתקין אותה על משטחים גדולים.המחיר של רשת נגד יונים העשויה מתכת נע בין 45 שקלים ל – 65 שקלים.

ומה לגבי רשתות מפלסטיק?

רשת פלסטיק היא הרשת הזולה ביותר מבין כל הרשתות וניתן להתקין אותה באופן עצמאי, הבעיה העיקרית של רשת זו היא שהרשת מתייבשת במהירות כאשר היא נמצא בשמש וצריך להחליף אותה תוך מספר חודשים. כמו כן, רשת פלסטיק צוברת כמות גדולה של אבק וכתוצאה מכך המראה שלה הופך להיות לא אסתטי בכלל. בדומה לרשת מונופיל ולרשת פוליאתילן, גם רשת פלסטיק משמשת להרחקת יונים מחללים גדולים בעיקר. רשת יונים מחיר: המחיר של רשת פלסטיק נגד יונים נע בין 15 – 20 שקלים למטר.

 

תוכן עניינים
יצירת קשר
הנקראים ביותר

הרחקת עטלפים

הרחקת עטלפים בשיטות המתקדמות ביותר שיש אחד השירותים החשובים ביותר שאנחנו מספקים עבורכם הוא הרחקת עטלפים (ושימו לב: לא הדברת עטלפים!). למרות שהבעיה שכיחה הרבה

להמשך קריאה »