opening times
ראשון - חמישי

8:00-20:00

pin 3
כל הארץ

אספקה והתקנה לכל חלקי הארץ

רשת יונים שקופה מניילון להרחקת יונים וציפורים קטנות

רשת יונים היא אמצעי נפוץ במיוחד שירחיק מכם, לפעמים אחת ולתמיד, את המטרד הזה. הבעיה היא שחלק מהרשתות בולטות במראה שלהן, ולכן עלולות להיתפס כמטרד אסתטי. רשת יונים שקופה, על דגמיה השונים, נועדה למנוע מצבים מהסוג הזה. הרשת עשויה מחוט ניילון קלוע, מסופקת בצבע לבן שקוף ולאחר התקנתה אינה נראית מרחוק. ההתקנה נעשית בקלות, אפילו באופן עצמאי, עם אביזרים די בסיסיים להרכבת הרשת.

בד בבד היא שומרת על מידת היעילות הגבוהה של הרחקת יונים, הרחקת עורבים ובעלי כנף אחרים. הנה כל מה שחשוב שתדעו על רשתות יונים שקופות, הסוגים המוצעים כיום והדרך הנכונה להצטייד בהן.

רשת יונים שקופה

רשת שקופה נגד יונים בעלת חור 2X2  ס"מ. עובי חוט – 0.4 מ"מ. מתאימה להרחקת דרורים, מיינות (מאינות) וסנוניות. הרשתות מסופקות בכל גודל, עד 70X8.4 מטר.

הסוגים עיקריים של רשת יונים שקופה

חומר הגלם: ניילון IN, פלסטיק OUT

רשת יונים שקופה ניתן לחלק לכמה סוגים עיקריים. האבחנה הראשונה היא בהתאם לחומר הגלם העיקרי ממנו עשויה הרשת. הבחירה הנפוצה ביותר כיום היא רשת ניילון שקופה להרחקת יונים, המכונה "רשת מונופיל". את הרשת הזו תמצאו בכמה דרגות עובי, ולמרות מה שאולי אתם חושבים על ניילון – בפועל מדובר ברשת חזקה במיוחד, בה כל חוט בעובי סטנדרטי (כ-0.7 מ"מ) מסוגל לשאת ולהחזיק עד כ-22 ק"ג. הרשתות נחשבות לעמידות לאורך זמן (וגם בפני אש), מתאימות מאוד לחללים סגורים,

ומסוגלות להרחיק מגוון רחב של בעלי כנף ומזיקים.

הסוג השני הוא רשתות יונים שקופות המיוצרות מפלסטיק, או ליתר דיוק פוליאתילן. למרות שהיא נחשבת לעמידה, בשנים האחרונות השימוש בה ירד בהדרגה בעקבות העובדה שהיא נחשבת לדליקה יותר.

קרינת UV

עוד חשוב לראות האם אותה רשת שקופה נגד יונים אכן חסינה מפני קרינת ה-UV, הלא היא קרינת על סגול. זוהי סוגיה משמעותית כאשר לוקחים בחשבון את מזג האוויר הישראלי, בו ברוב המוחלט של ימות השנה תמצאו בשמיים שמש חמה המפיצה את הקרינה בעלת פוטנציאל הנזק.

רשת שמחזיקה בהגנה הזו, מתאימה להרכבה מול השמש ולכן יכולה להיות יעילה כפתרון המושלם מעל למערכות אנרגיה סולארית. רשת יונים שקופה מוגנת מפני קרינת UV ולכן מתאימה להרכבה מול השמש ויעילה לפתרון מעל מערכות אנרגיה סולארית. רשת יונים ודרורים שקופה שאינה מוגנת U.V פחות מתאימה להתקנה בכיוון דרום או באזור באר שבע והדרום. במקרים כאלו יש להשתמש ברשת שכן מוגנת מפני קרינה, או לחלופין ברשת חבל מקצועית.

נשמח לסייע לכם

רשתות יונים שקופות הן בהחלט פתרון יעיל להרחקת יונים, שניתן בהחלט לעמוד בו בלי לרוקן את הכיס. רשת שקופה נגד יונים מחיר הוא בהחלט סביר, אם כי המחירים צפויים להשתנות בהתאם למאפייני הרשת (חומר הגלם, גודל הרשת, שאלת החסינות לקרינה) והחלל בו מעוניינים למקם אותה. רשת יונים שקופה מחיר יהיה גבוה יותר כאשר היא מאופיינת בממדים גדלים, תהיה עשויה מניילון איכותי וחסינה בפני קרינה, אבל רבים יטענו בפה מלא שזוהי השקעה שבהחלט מוכיחה את עצמה ככדאית.

כמובן שזהו לא הפתרון היחידי שאפשר לחשוב עליו. יש שיקולים שונים שכדאי לקחת בחשבון לפני שבוחרים מוצר, כשפעמים רבות מומלץ דווקא לשלב בין כמה פתרונות כדי לספק את המענה הרחב ביותר. לכן אתם זקוקים לחברה מקצועית שמבינה את התחום ושתוכל לספק לכם את מלוא הייעוץ וההדרכה, כולל התאמה של פתרונות לפי מאפייני המבנה, הסיכונים שהוא מעמיד, דרגת החומרה של הבעיה הקיימת (או העתידה להתקיים), תנאי האקלים, התקציב וכן הלאה. אתם מוזמנים לפנות אלינו לקבלת ייעוץ ראשוני.

תוכן עניינים

יצירת קשר
הנקראים ביותר