חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
opening times
ראשון - חמישי

8:00-20:00

pin 3
כל הארץ

אספקה והתקנה לכל חלקי הארץ

הרחקת יונים והתקנת מוצרים להרחקת יונים

הרחקת יונים ביבנה

הצורך בשרות של הרחקת יונים ביבנה לא מפתיע. זהו אזור אטרקטיבי מאוד עבורן אם חושבים על זה. יש בו גם מבנים עירוניים מסוגים שונים בעיר עצמה, בתים משותפים למיניהם ובתים פרטיים וגם, מסביב לעיר, שטחים פתוחים, מושבים וקרבה פסטורלית לים. סך הכל – אינספור הזדמנויות עבור יונים לקנן ולחיות. אבל מה עושים, כאשר הן מחליטות לקנן דווקא אצלכם? התשובה לכך, היא הרחקת יונים ביבנה.

בין חיות בית לחיות בטבע

היונה היא בעל חיים מיוחד. עקרונית, זו חיה שמקורה בטבע, אך היא הסתגלה באופן מצוין לחיים במרחב העירוני. העיר הגדולה מספקת לה מקורות מים רבים, מקורות מזון וגם אתרים מתאימים למציאת מחסה ולקינון. זהו ההיבט שעשוי להביא את היונים לקרבתכם ולהפוך את המגורים ביבנה לקצת פחות נחמדים. שירותי הרחקת יונים ביבנה

יכולים לפתור זאת ביעילות ומייד נרחיב לגביהם. אך חשוב להבין, שלמרות שהיונים הן חיות "עירוניות", הן לא חיות מחמד. יש מי שמגדלים יונים, אבל גם הם חייבים להיות מודעים לסכנות שיש בכך וישנן כמה סכנות כאלה שחשוב גם לציבור הרחב להכיר.

מדוע דרושה הרחקת יונים ביבנה?

נוכחות יונים מציבה מטרדים וסיכונים מכמה וכמה סוגים. ראשית, יש כאן סיכון בריאותי, מאחר שהיונים נושאות איתן טפילים שונים. כמו כן, הפרשות היונים מהוות בית גידול ליצורים מעבירי מחלות מסוגים שונים. אין לזלזל בסיכון זה, למרות שבדרך כלל לא נחשפים לטפילים אלה באופן ישיר. הטפילים עלולים להעביר מחלות וחלקן גם מהווה סיכון לבני אדם. למשל מחלות כגון דלקת מוח, סלמונלה, קדחת עופות (אורניתוזיס) או זיהום מסוג טוקסופלסמוזיס. בהחלט לא מצבים רפואיים זניחים! קרציות, פרעושים וקרדיות (גורמי אלרגיה ידועים), משלימים את התמונה לגבי הסיכונים והמטרדים מיונים, מהיבטם הבריאותי. כך שהיונה עצמה לא מסוכנת, אבל היא "מביאה איתה" אם ניתן לומר כך, לא מעט תופעות לוואי מסוכנות.

מעבר לסיכוני הבריאות ממש, יש כמה מטרדים משניים אך בכל זאת משמעותיים שנובעים מנוכחות יונים ודורשים הרחקת יונים ביבנה. ישנו לכלוך רב, אשר נובע מהפרשות היונים. הפרשות אלה נוחתות בכל מקום שמעליו הן עפות וזה עשוי להיות על חוטי הכביסה שלכם, שלא לומר על הראש שלכם או הבגד שאתם לובשים ביציאה מהבית. בהחלט לא נחמד. מקומות שבהם היונים מקננות באופן קבוע, הופכים למקומות בהם מצטברות ערמות של הפרשות, דבר שמוביל גם לריח רע. ולבסוף, להקות היונים במעופן הן גם מקור למטרד של רעש.

הרחקת יונים ביבנה – כיצד זה מתבצע בפועל?

אין צורך להרחיק את כל היונים מהסביבה העירונית ומכל מקום בעיר. למעשה, יונים מהוות חלק קלאסי מנופים עירוניים רבים, כגון כיכרות גדולות באתרי תיירות באירופה, שידועות בין השאר בלהקות היונים שבהן. מצד שני, המטרדים והסיכונים השונים שהזכרנו נלקחים בהחלט בחשבון והם לעתים מחייבים טיפול. זאת, גם לגבי בתים פרטיים וגם לגבי מוסדות ומבני ציבור או מבנים מסחריים למיניהם. אם תזמינו שרות של הרחקת יונים ביבנה, ההרחקה תתבצע בפועל באחת מכמה דרכים, בהתאם לנסיבות. ראשית, נציין שאין צורך להשתמש בשיטות שפוגעות ביונים עצמן. יש כיום מבחר רחב של שיטות אחרות, אשר מאפשרות למצוא פתרון מצוין וארוך טווח, שלא מזיק ליונה. דוגמה בולטת לכך, מספקים פתרונות מניעת גישה – ניתן למנוע מהיונים להגיע למקומות שונים למטרות קינון או עמידה זמנית. פתרון בולט ומשתלם מאוד לכך הוא התקנת רשת. ניתן גם למנוע מהיונים לעמוד במקום מסוים, בעזרת כמה פתרונות פשוטים אך חכמים כגון חוט רוטט.

התקשר ל: 052-2601863

או שלח מייל: [email protected]

תוכן עניינים
יצירת קשר