חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
opening times
ראשון - חמישי

8:00-20:00

pin 3
כל הארץ

אספקה והתקנה לכל חלקי הארץ

הרחקת יונים והתקנת מוצרים להרחקת יונים

הרחקת יונים בהוד השרון

המיקום המרכזי של הוד השרון מביא אליה "דיירים" רבים ומגוונים, כולל יונים אשר מובילות לצורך בשרותי הרחקת יונים בהוד השרון. חשוב להבין, שאם נתקלתם במטרד מסוג זה, הרחקה זמנית של היונים לא תעזור. הוד השרון הוא אזור גדול ואם הברחתם יונה אחת או קבוצת יונים אחת, במוקדם או המאוחר יגיעו אחרות. אך יש לכך פתרון ולמעשה אוסף של פתרונות יעילים ומוכחים. מה עושים? המשיכו לקרוא!

מתי דרושה הרחקת יונים בהוד השרון?

לרוב, אנשים מחפשים שירותים מסוג זה

  • כאשר היונים מבקרות – כשיונים נעמדות על בתים או עסקים שברשותם.
  • היונים מתמקמות באופן קבוע – בשלב זה, אתם רואים יונים ממוקמות באופן קבוע בחלק גבוה של המבנה. אם תסתכלו מקרוב ולעתים גם בלי זה, תוכלו לראות שהן הספיקו לבנות קן. כמובן, מוטב לא להגיע לשלב מתקדם כזה, אלא למנוע הגעת יונים והתמקמות שלהן בשלב מוקדם ככל הניתן.
  • כאשר הליכלוך מצטבר – לעתים אנשים מזמינים שרות כגון הרחקת יונים בהוד השרון, רק כאשר ממש אין ברירה והמטרד הופך להיות בלתי נסבל עבורם. זה עשוי להתרחש, כאשר נאלצים לנקות שוב ושוב ליכלוך רב שהיונים משאירות אחריהן.
  • כאשר ישנו רעש מתמיד – הרעש שיונים עושות איננו ההשלכה הגרועה ביותר של נוכחותן. עם זאת, גם הרעש מהווה מטרד. במיוחד כאשר מדובר בכמויות יונים גדולות.

ההשלכות לדיירים בנושא הרחקת יונים בהוד השרון

נוכחות יונים גם מטרידה וגם במידה מסוימת אפילו מסוכנת. כמו שאומרים, היונים מביאות לא רק את השלום, אלא גם ובעיקר מחלות שונות. הלשלשת שהן משאירות אחריהן היא מצע גידול למזיקים למיניהם, כגון כינים. זו היא תשתית להפצת מחלות מסוגים שונים, כולל מחלות מסוכנות למדי. בנוסף, אם הלשלשת מגיע לגגות של מכוניות או למתכת של מרזבים, זהו מקור להרס הדרגתי של משטחים אלה.

מה זה אומר עבור עסקים?

גם בתי עסק לא פטורים ממטרד היונים. למעשה, אצלם ישנו הנזק המשני הנוסף של הרחקת לקוחות. רעש מיונים ולכלוך מהפרשות שלהן, וודאי לא מוסיפים לתדמית המושכת והחיובית של העסק. גם לחזור לרכב שלכם עם כל מה שרכשתם ולמצוא על הגג או מכסה המנוע "מזכרת" מלהקת יונים, לא משמח במיוחד. לכן, הרחקת יונים בהוד השרון דרושה לעתים קרובות גם עבור עסקים באזור זה.

כיצד מבוצעת הרחקת יונים בהוד השרון?

בכדי להשיג את המטרות של הברחת היונים ולאורך זמן, משתמשים במגוון שיטות. כל מבנה הוא בעל המאפיינים המיוחדים שלו וזו היא נקודת המוצא בדרך כלל. הפשוט והטוב ביותר, הוא למנוע מהיונים באופן פיזי להגיע ולעמוד במקום שנוח להן. בפנייה למקצוענים בתחום זה, הם ידעו לזהות מקומות אלה במהירות עבורכם. כעת, ניתן למשל לסגור פתחים שמובילים לחללים כאלה ברשתות. אם אלה משטחים צרים שעליהם הן עומדות, ניתן לפרוס בהם אמצעים שונים שמפריעים ליונים לעמוד. מאחר שחלק ניכר מנקודות אלה ממוקם גבוה אמצעי ההרחקה לא בהכרח יהיו גלויים לסביבה. ואם זה לא יעבוד? יש גם שלל אמצעים מיוחדים, כגון מערכת הרחקה אקוסטית. כפי שציינו – לכל מבנה המאפיינים שלו ועם עבודה מקצועית, תקבלו גם הרחקת יונים וגם מראה סביר של הפתרון.

לסיכום

בשורה התחתונה, אין צורך להתפשר בנושא זה. נכון, דרושה מעט השקעה ראשונית באיבחון המצב ובבחירת הפתרונות המתאימים ביותר. לעתים גם דרושים כמה ניסיונות עד שמגיעים לפתרון המתאים ביותר, שהוא ארוך טווח וקבוע. אך ההשקעה משתלמת ולכן כדאי בהחלט להזמין שרות הרחקת יונים בהוד השרון.

התקשר ל: 052-2601863

או שלח מייל: [email protected]

חברת עופי יונה ייבוא, שיווק והתקנת מוצרים להרחקת יונים, מבצעים הרחקת יונים בהוד השרון ובשאר חלקי הארץ

תוכן עניינים
יצירת קשר