חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
opening times
ראשון - חמישי

8:00-20:00

pin 3
כל הארץ

אספקה והתקנה לכל חלקי הארץ

הרחקת יונים והתקנת מוצרים להרחקת יונים

הרחקת יונים בבית שמש – כל המידע

ביצוע הרחקת יונים בבית שמש והסביבה ע"י מרחיק יונים מוסמך מאזור מגוריך עם ניסיון של עשרות שנים. היענות ותגובה מהירים. מכירה והתקנה של מבחר דוקרני נירוסטה איכותיים תוצרת איטליה. מכירה והתקנה של רשתות יונים מקצועיות מוגנות מפני קרינת UV מכירה והתקנה של קפיץ מקפיץ, דחלילים, חוטי רטט, ערכת רשת יונים שקופה למסתור כביסה להתקנה עצמית ועוד מוצרים מקצועיים רבים. התקשר לייעוץ חינם. 5 שנות אחריות מלאה.

 

הרחקת יונים בבית שמש- מיקום אידיאלי עבור היונים!

סביב בית שמש מושבים וקיבוצים עם גידולי דגנים שונים המושכים אלפי יונים אל השדות, לפני ואחרי הקציר. כמו כן רפתות, אורוות ודירים אשר מושכים את היונים אל חבילות המזון של הבהמות. במשך היום היונים נהנות משפע המזון בשדות וברפתות ולקראת ערב צריכות מקום לינה וגם מקום קינון נוח להבאת צאצאים חדשים.

בעשרים שנה האחרונות בית שמש נמצאת בתנופת בנייה גדולה מאד. שטחי טבע גדולים הפכו לשכונות גדולות מאד. נבנו מאות רבי קומות עם אלפי דירים חדשים. בכל רב קומות ישנן עשרות דירות ולכן, יש עשרות מרפסות שרות ומרפסות כביסה.

אל המרפסות האלו מגיעות היונים לצורך קינון ולצורך לינת לילה(בניגוד לעורבים ועוד ציפורים – יונים חייבות מחסה או מסתור בכדי ללון או להקים קן חדש). המרפסות האלו מתמלאות בלשלשת, חומרי קינון, ריח, טפילים וריח רע.

דוקרנים להרחקת יונים

דרכי הטיפול ביונים בבית שמש

הפתרון לבעיה הינו: ניקיון הלכלוך כולל שטיפה בלחץ מים והתקנת רשת יונים מקצועית אשר תחסום את הגישה של היונים אל המסתורים והמרפסות שרות. רוב השכונות החדשות שהוקמו בבית שמש מאוכלסות על ידי אוכלוסייה חרדית. מצוות בניית סוכה חשובה מאד לאוכלוסייה הזאת. סוכות רבות נבנות לקראת סוכות אך לא מפורקות. ישנן סוכות אשר חלקן בנוי מתחת למרפסת שכן. נוצר רווח בין הסכך לבין המרפסת של השכן מעל, ברווח הזה יונים מאד אוהבות לקנן.

פתרון למטרת הרחקת יונים הוא רשת יונים בין הסוכה לבין המרפסת, או פירוק הסוכה. דיירים רבים מתקינים מזגנים על הקירות החיצוניים. היונים נמשכות אל החלק האחורי של המזגן. נעמדות על הצנרת ומלכלכות את הסביבה.

 

דוקרנים

הדבקת דוקרנים נגד יונים– דוקרני נירוסטה בסיס נירוסטה פותרת את הבעיה. חלק מהמבנים החדשים נבנו עם גגות רעפים. יונים נמשכות אל הגגות ועמדות על המרזבים ועל הרוכבים ואף חודרות אל הגג ומטנפות.

הפתרון: התקנת דוקרני נירוסטה על קצות המרזבים. הוצאת יונים מהחלל וסגירת החלל מפני כניסת יונים, התקנת קפיץ מקפיץ על הרוכבים. סגירת רווח בין רעפים לבין דודי שמש וקולטים סולאריים בעזרת רשתות יונים.

 

התקשר ל: 052-2601863 או שלח מייל: [email protected] חברת עופי יונה ייבוא, שיווק והתקנת מוצרים להרחקת יונים, מבצעת הרחקת יונים בבית שמש ובשאר חלקי הארץ

*כל הזכויות שייכות לדודי יפרח – דודי את דודי – עופי יונה

תוכן עניינים
יצירת קשר