חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
opening times
ראשון - חמישי

8:00-20:00

pin 3
כל הארץ

אספקה והתקנה לכל חלקי הארץ

הרחקת יונים והתקנת מוצרים להרחקת יונים

הרחקת יונים באשדוד

רבים מחפשים שירותי הרחקת יונים באשדוד ומסיבות טובות (שמייד נפרט). אם אתם עדיין לא מודעים לחשיבות העניין וסבורים שיונה היא רק ציפור חביבה שנוכחותה לא צריכה להפריע לכם, אחרי קריאת מאמר זה אולי תשנו את דעתכם!

מדוע הרחקת יונים באשדוד חשובה?

הרחקת יונים באשדוד נדרשת, מאחר שזו עיר גדולה שבה אוכלוסיית יונים גדולה למדי. כך שאתם עשויים למצוא את עצמכם מוטרדים לא מיונה בודדת ומדי פעם, אלא מלהקות יונים ומתדירות גבוהה של היתקלות בהן. אך זו היא רק תחילת הסיפור. מדוע שיונה בכלל תפריע לכם? לעתים ישנו מטרד ישיר, גלוי וברור של שתן ולשלשת של יונים, שבוודאי לא בריאים לאף אחד. אם זה קורה על הכביסה שלכם או על אדן החלון, תזהו זאת מייד ובוודאי תרצו שהדבר לא יחזור. אך הצורך בהרחקת יונים רחב יותר מכך ויש כאן למעשה סיכון בריאותי משמעותי מאוד. יונים מביאות איתן גם נוכחות של טפילים למיניהם, כינים, פרעושים ועוד. מטרד נוסף אפשרי בגלל יונים, הוא ריח רע מהצטברות לשלשת וכמובן גם רעש. כך שבסך הכל, נוכחות היונים גרועה יותר מכפי שהיא נראית במבט ראשון.

הציפור שמסתדרת בכל מקום

מהיכן בדיוק דרושה הרחקת יונים באשדוד? התשובה לכך היא פחות או יותר – מכל סוג מבנה! היונים מסתגלות היטב למבנים שונים ומרגישות בבית בסביבה עירונית, בדיוק כמו בטבע. למעשה אפילו יותר, מאחר שעיר גדולה כמו אשדוד מספקת להם מבחר סוגי מבנים רחב. במבנים אלה גם יש חלקים רבים אשר רחוקים מהישג ידם של טורפים למיניהם, נסתרים יחסית מטורפים מעופפים ולא נגישים בקלות (אם בכלל) לדיירי המבנים.

זו היא עיר צפופה עם בתים גבוהים רבים, אך גם עם בתים בעלי גגות רעפים (עוד סביבה שחביבה על יונים). באשדוד יש גם לא מעט בתי עסק, מפעלים ומבני ציבור גדולים (דמיינו למשל אולם ספורט גדול). מגוון מבנים זה, מציב גם מגוון אתגרים בהגעה למקומות הקינון ובטיפול בהם. נזכיר בהקשר זה, שהיונה לא רק מסוגלת לעוף ולהגיע גבוה, אלא היא גם חיה קטנה יחסית. לעתים קרובות היא תקנן במקומות שבהם לא תראו אותה מרחוק בקלות, אם בכלל. לכן, חשוב לבצע הרחקת יונים באשדוד על ידי מקצוענים בתחום.

הרחקת יונים באשדוד – פתרון לכל מצב

כיצד מבוצעת בפועל הרחקת יונים באשדוד?

  • חסימת גישה – בגישה פשוטה ויעילה זו, פשוט חוסמים מהיונים את האפשרות לגשת למקומות הקינון שחביבים עליהן. עושים זאת למשל באמצעות רשתות נגד יונים או באמצעות מחסום ציפורים מיוחד לגג רעפים. כמובן, ייתכן שלאחר מכן היונים יעברו למקום אחר. אך זהו פתרון פשוט ויעיל.
  • הפרעה לעמידה במקום וקינון – עוד גישה נפוצה מאוד לטיפול במטרד יונים, היא פשוט להפריע להן לעמוד במקום מסוים. היכן שהן לא מסוגלות לעמוד לאורך זמן ובקלות, היונים גם לא יקננו. משיגים זאת בעזרת התקנת דוקרנים (שלא פוגעים ביונה), קפיץ שלא נוח לעמוד עליו או חוט מיוחד שרוטט כאשר היונה מנסה לעמוד עליו.
  • הרתעה ויזואלית – יונים משתמשות הרבה בחוש הראייה ומתרחקות ממה שהן תופסות כאיום. לכן, ניתן להתקין למשל דחלילים של עורבים או ינשופים וכן פסלים שונים לגינה שעשויים להרחיק אותן.
  • הרתעה קולית – יש גם מערכות שמע מיוחדות, אשר מפיקות צלילים שמרחיקים לעתים יונים. מערכות אלה עובדות בתדרי קול שלא מפריעים לבני אדם.
  • הרתעה חשמלית – פתרון טכנולוגי מתקדם מיוחד, בשביל הרחקת יונים באשדוד. זהו מעין שוקר חשמלי שמותקן במקום שבו יונים מנסות להתמקם.
תוכן עניינים
יצירת קשר