חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
opening times
ראשון - חמישי

8:00-20:00

pin 3
כל הארץ

אספקה והתקנה לכל חלקי הארץ

הרחקת יונים והתקנת מוצרים להרחקת יונים

הרחקת יונים בתל אביב

רוב בעיות היונים בארץ מתרכזות בתל אביב ולכן נדרש שירות הרחקת יונים בתל אביב. העיר בנויה מהרבה מאד מגדלי רבי קומות עם הרבה מאד מסתורי כביסה ומבוכים. אל מסתורי הכביסה הללו מגיעות מאות אלפי יונים. בכל מסתור כביסה מתמקם זוג יונים ומתחיל תהליך של קינון, הטלת ביצים, דגירה על הביצים, בקיעת גוזלים, האכלה וטיפול בגוזלים.

כמה זמן נמשך הליך הרחקת יונים בתל אביב

כל התהליך הזה נמשך כשישה שבועות. בששת השבועות הללו היונים עושות את צרכיהן, שתן ולשלשת. אל השתן והלשלשת מגיעים טפילים שונים: חיידקים, חרקים, כמו זבובים, פרעושים וכינים. עם הזמן ישנו ריח רע מאד. דיירי הדירה מתחילים לסבול מגירודים כתוצאה מכיני יונים. ואז מתקשרים אלינו וקדימה לעבודה. שלב ראשון מנקים ומפנים את הפסולת שהצטברה. לאחר מכן שוטפים את המקום במכשיר לחץ מים מיוחד. ולסיום מרכיבים רשת יונים מקצועית עם 5 שנים אחריות שיונים לא יחזרו יותר למרפסת שרות זו.

במגדלים הללו ישנם גם ממ"דים, ולכל ממ"ד ישנו חלון עם דלת הזזה עשויה מפלדה. בין הדלת לבין הקיר ישנו רווח של  כ-8 ס"מ. יונים ומיינות נוהגות להגיע לרווח הזה ולקנן. הפתרון הינו ניקוי המקום בעזרת שואב אבק והתקנת רשת  שקופה למניעת קינון של מיינות דרורים וכמובן של יונים.

מתי שירות הרחקת יונים בתל אביב הכרחי?

בשכונות הישנות של תל אביב ישנן גינות עם מקומות האכלה של יונים. במשך היום אנשים טובים מאכילים את היונים הללו. היונים משמינות ובמקום לעוף למרחקים לחפש מקומות לינה וקינון, הן מוצאות להן בבתים הישנים מסתורים. ואז מתחילות הבעיות.

אז מהן הסיבות שבגינן כדאי להזמין שירות הרחקת יונים בתל אביב?

1.  היונים לנות ומקננות מתחת לגגוני אסבסט ופח ישנים 

הפתרון – טיפוס בעזרת סולמות גבוהים וסגירת הפתחים.

2. היונים מתמקמות על מעקות ואדני חלונות

הפתרון – התקנת דוקרני עופי יונה נירוסטה.

3.היונים נעמדות על שלטים, גופי תאורה ועמודים

הפתרון – דוקרנים בשביל הרחקת יונים בתל אביב.

4. היונים נכנסות לתוך מפעלים, מוסכים ומחסנים ומקננות בקונסטרוקציית הגג

כאן הפתרון מאד מורכב, תחילה אנו סוגרים את הפתחים שבין הגג לבין הקירות החיצוניים. לאחר מכן מרכיבים רשת יונים ענקית בתחתית הקונסטרוקציה. ליונים אין יותר אפשרות להגיע אל הקונסטרוקציה של הגג והן עוזבות את המבנה.

5.היונים אוהבות ללון על צינורות המזגן אשר נמצאים בין הקיר לבין המזגן התלוי

כאן הפתרון פשוט מאד – התקנת דוקרני נירוסטה על הצנרת.

6. הרחקת יונים בתל אביב ממערכות סולאריות – על בנייני רבי הקומות בתל אביב ישנן מערכות סולאריות לחימום מים. המערכות יוצרות צל ומכסה מעולה ליונים, וכמובן כמויות גדולות מאד של לכלוך.

הפתרון – אנו מתקינים רשת יונים שקופה מעל כל שטח הגג . הדבר מונע מהיונים הסתתרות בגג וכן מפחית את כמות היונים המגיעה אל מעקות הגג והדירות.

למידע נוסף על הרחקת יונים בתל אביב ולייעוץ מקצועי ניתן להתקשר לדודי יפרח 052-2601863.

כפי שראיתם, התקנת דוקרני נירוסטה ורשתות הן שתי שיטות שימושיות מאוד, אשר ברוב המקרים פותרות צורך של הרחקת יונים בתל אביב. עם זאת, אלה לא השיטות היחידות להרחקת יונים. יש שיטות נוספות מסוגים שונים להשיג זאת ואנו מיישמים אותן על פי הצורך, העדפות הלקוח ולפי התנאים במקום. מה זה אומר?

להפריע ליונים לעמוד

מעבר לגישת הדוקרנים מנירוסטה, יש שיטות נוספות שמבוססות על אותו העיקרון הבסיסי – להפריע ליונים לעמוד באזור מסוים שחביב עליהן. תודות לכך, היונים כמובן גם לא יכולות לקנן. הרחקת יונים בתל אביב עשויה להתבצע גם באמצעות

  • חוט רטט – זהו חוט נירוסטה אשר נמתח בין שתי נקודות. מוסיפים לכך קפיץ קטן שגורם לחוט המתוח לרטוט, בכל פעם שיונה או כל ציפור אחרת מנסה להתיישב עליו.
  • קפיץ – אפשרות נוספת מספק קפיץ מיוחד וארוך (עד 7 מטר), אשר ניתן לפרוס במקומות רבים לשם הגנה. למשל בתוך תעלת מרזב ובאופן שכמובן לא יפריע למעבר המים. כך ניתן להשיג פתרון, באופן מהיר ויעיל למדי.

גישות נוספות בשביל הרחקת יונים בתל אביב

מעבר לאמצעים יעילים אלה, יש אמצעים נוספים עבור הרחקת יונים בתל אביב שהם יותר מיוחדים ויוצאי דופן, כולל

  • מערכות שמע ייעודיות – בתור עיר צפופה, תל אביב מחייבת להתמודד לעתים עם כמויות יונים גדולות, על פני אזורים נרחבים. מערכות שמע מיוחדות למטרה זו, יוצרות מרחב גדול יחסית שאיננו ידידותי ליונים. כך מבוצעת בבת אחת, הרחקה בהיקף גדול. המכשיר מבוסס על שידור גלים על קוליים בעוצמה של עד 120 דציבל. בכדי שהדבר לא יפריע לבני אדם, משתמשים במערכת כזו רק במקומות בהם ישנה תקרה גבוהה.
  • הרחקת יונים חשמלית ניתן להתקין גם מערכות חשמליות, אשר נותנות ליונים "שוק" חשמלי קטן כאשר הן מנסות לעמוד במקום מסוים. פעולה זו לא פוגעת ביונה, אך היא בהחלט מרחיקה אותה באופן מיידי. היונה גם תלמד מכך ולא תגיע לאותו מקום יותר. זהו פתרון עם התקנה פשוטה, אשר גם צורך כמות חשמל נמוכה מאוד. בין חסרונותיו נמצא המחיר הגבוה, אשר עולה ככל שמדובר בשטח גדול יותר שמעוניינים לכסות. הרחקת יונים חשמלית היא גישת הרחקת יונים יוצאת דופן יחסית, כאשר מסתכלים על מכלול האפשרויות האחרות שזמינות. בכל מקרה, מסיבות מובנות, מקובל להתקין פתרון הרחקת יונים חשמלי רק במקומות שאין לבני אדם גישה אליהם.
  • מחסום ציפורים – למרות שמדובר בעיר מבוססת בתים משותפים וגגות שטוחים, הרחקת יונים בתל אביב דורשת לעתים להתמודד גם עם רעפים. עבור "רעפי פורטוגז" וגם גגות אסבסט, בהם הצורה הגלית בקצוות מאפשרת ליונים להיכנס ולקנן, יש פתרונות חסימה מיוחדים. אלה פתרונות שמותקנים באופן חד פעמי ומחזיקים מעמד במצב טוב ויעיל, למשך שנים רבות.

רק אצל מומחים

חברת עופי יונה ייבוא ושיווק מוצרים להרחקת יונים מבצעת הרחקת יונים בתל אביב ובכל חלקי הארץ. התקשרו ל-052-2601863 או פנו אלינו דרך האתר.

תוכן עניינים
יצירת קשר