חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
opening times
ראשון - חמישי

8:00-20:00

pin 3
כל הארץ

אספקה והתקנה לכל חלקי הארץ

הרחקת יונים והתקנת מוצרים להרחקת יונים

הרחקת יונים בהרצליה בדרך הנכונה

חברת עופי יונה, ייבוא ושיווק מוצרים להרחקת יונים, מבצעת הרחקת יונים בהרצליה ובכל חלקי הארץ. בהרצליה שכונות עם בתים רבי קומות וכן שכונות עם בתים חד ודו קומתיים. עובדה זאת גורמת למבחר מטרדים של יונים בבתי המגורים. העיר נמצאת במרכז הארץ וסביבה שטחים חקלאיים רבים וכן קיבוצים ומושבים  עם רפתות . במשך היום היונים אוכלות גרעינים שונים בשדות ולקראת ערב הן חוזרות אל העיר לצורך לינה וקינון ובשביל זה יש להן מסתורי כביסה ברבי קומות, גגות רעפים בווילות ומסתורי מזגנים בכל סוגי הבתים.

חלק מהיונים לא מתאמצות לחפש מזון בשדות אלא מגיעות אל הרפתות. מתייצבות באבוס(משטח בטון ארוך המפריד בין רפת ימנית לשמאלית. במשך היום הרפתן נוסע הלוך ושוב על האבוס עם טרקטור ומפזר מזון לפרות אשר מאד אהוב על היונים. כאשר הן שבעות, חלקן נשאר באזור הרפת וחלק מהיונים עפות לערים סמוכות. הרצליה קרובה לגעש, רשפון ועוד ישובים עם רפתות ולכן, לקראת ערב ניתן לראות להקות יונים נוחתות בעיר.

דחליל עורב

דחליל עורב

 

סילוק יונים בהרצליה – כשיש יונים במרפסות

לצורך קינון או לינה היונה צריכה מכסה או גג מעליה ולכן מסתורי כביסה מושכים עליהם יונים. ברוב המקרים הפתרון לבעיה הזאת הינו: ניקיון המרפסת והתקנת רשת יונים מקצועית מוגנת מפני קרינת UV . ישנם מקרים בהם מרפסות השרות מחוברות בין הקומות ולכן מומלץ להרכיב רשת משותפת מקומה ראשונה ועד הקומה האחרונה. יש להקפיד להצמיד את הרשת לכל הקירות בכדי למנוע כניסת יונה מהצד.

יונה שתיכנס מהצד לא תדע לצאת. בהרבה בתים ישנם מנועי מזגן תלויים מחוץ למבנה. היונים אוהבות להסתתר מאחורי המזגן על ידי עמידה על הצנרת הממוקמת מאחורי המנוע. הפתרון לבעיה הזאת הוא התקנת דוקרנים נגד יונים– דוקרני נירוסטה בסיס נירוסטה דגם Y על הצינורות, על מתקן המנוע וכן על המנוע. יונים אוהבות לעמוד על קצות מבנים ולהטיל את צרכיהן מטה. הפתרון הוא התקנת  דוקרני נירוסטה בסיס נירוסטה דגם Y על  קצות המעקה. הרחקת יונים בהרצליה מאתגרת מכיווון שבהרצליה הרבה גגות רעפים המושכים עליהם יונים.

 

איך מתבצעת הרחקת יונים בהרצליה?

טיפול בבעיה: תחילה יש לסגור את כל הפתחים אל חלל הגג בעזרת רשת מגולוונת. לאחר מכן יש להתקין קפיץ מקפיץ עופי יונה על גבי הרוכבים ועל קצה הרעף הראשון(זאת במידה שאין מרזב היקפי). במידה שיש מרזב היקפי, יש להתקין דוקרני נירוסטה Y על קצה המרזב. בכל הבתים ישנם חלונות וכמובן אדני חלונות. יש להתקין דוקרני נירוסטה או קפיץ מקפיץ על אדני החלונות.

הרחקת יונים בהרצליה כוללת גם בתי מסחר, מוסכים ובתי מלאכה אשר מושכים יונים פנימה אל המבנה. בד"כ היונים מתמקמות בפנים על קונסטרוקציית הגג. במקרה כזה אנו מתקינים רשת יונים מקצועית מתחת לכל הגג. הרשת מונעת מהיונים את אזורי הלינה והן עוברות למבנים אחרים.

סילוק יונים בהרצליה על ידי מגרש יונים מקצועי עם 25 שנות ניסיון.

התקשר  לדודי : 052-2601863 או שלח מייל: [email protected]

*כל הזכויות שייכות לדודי יפרח – דודי את דודי – עופי יונה

תוכן עניינים
יצירת קשר