חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
opening times
ראשון - חמישי

8:00-20:00

pin 3
כל הארץ

אספקה והתקנה לכל חלקי הארץ

הרחקת יונים והתקנת מוצרים להרחקת יונים

הרחקת יונים ברחובות

הרחקת יונים ברחובות בעזרת רשתות יונים מקצועיות ומוגנות מפני קרינת UV. וכן התקנת דוקרנים להרחקת יונים עשויים נירוסטה איכותית. הרכבת קפיץ מקפיץ. התקנת דחלילים – דחליל עורב . דחליל ינשוף. תוך 10 שנים הפכה רחובות מעיר מוקפת פרדסים לעיר עם הרבה מאד רבי קומות. רבי קומות זה אומר הרבה דירות וכמובן הרבה מרפסות שירות.

מתי כדאי לבצע הרחקת יונים ברחובות

לרוב מרפסות השרות מגיעות היונים לצורך מגורים וקינון (היונים חייבות מחסה או גג מעליה בכדי לקנן או בכדי ללון במקום). היונים הללו מטנפות את מרפסות השרות וגורמו לריח רע, רעשים, לכלוך רב וטפילים באזור. בשלב זה צריך לבצע הרחקת יונים ברחובות בדרל זו: תחילה יש לנקות את מרפסת השרות מצואת יונים והקינים. לאחר מכן אנו מרכיבים רשת מקצועית מוגנת מפני קרינת שמש וקרינת UV. הרשתות מורכבות בעזרת עוגנים מגולוונים וכן כבל פלדה מגולוון. הרשתות שאנו מרכיבים מחזיקות מעמד עשרות שנים. אנו נותנים אחריות של 5 שנים עבור עמידות הרשת וכן עבור ההתקנה.

בחלק מהמקרים יש להוסיף דוקרני נירוסטה בצידי מרפסות השרות או על ארובה הבולטת ממרפסת השרות. ישנם מצבים של מנועי מזגנים מותקנים על קירות חיצונים של הבניין. התקנה כזאת גורמת ליונה להגיע ולקנן צנרת המזגן הממוקמת בין המזגן לבין הקיר. כתוצאה מזה הדירים בקומת הקרקע יסבלו מלכלוך רב מתחת למיקום המזגן. הפתרון לבעיה הינו הרחקת יונים ברחובות בדרך זו: ניקיון הלכלוך שהצטבר על הצנרת ועל מתקן המנוע. לאחר מכן התקנת דוקרנים מנירוסטה על גבי הצנרת כולה וכן סביב מעמד המנוע וכמובן שגם על המשטח העליון של המנוע.

דוקרנים להרחקת יונים

הרחקת יונים ברחובות – מה שונה?

בבניינים גבוהים ישנן מרפסות גן. הגנן מתקין במרפסות הללו אדניות ענקיות ושותל בהן עצים. תוך שנה הצמחים גדלים ונוצרים מקומות מסתור בתוך האדניות או בין האדניות לבין קיר המרפסת. הפתרון לבעיה הינו – הרחקת יונים ברחובות באמצעות רשת חופה. הרשת המותקנת מעל כל שטח המרפסת וכן סביב המרפסת : בין המעקה לבין הרשת האופקית(סגירה הרמטית של המרפסת מפני יונים. לאחר מכן יש להתקין דוקרני נירוסטה דגם Y עם בסיס נירוסטה על קצות העמודים. ברחובות ישנם גם בתים פרטיים ומשותפים עם גגות רעפים.

ישנם גגות מוזנחים עם פרצות(חורים) אשר מושכות את היונים אשר שמחות מאד להיכנס ולקנן בתוך חלל הגג. קינון בחלל הגג גורם לרעשים, ריח, טפילים ורעש. אנו מגיעים אל הגג, מוציאים את היונים החוצה ולאחר מכן סותמים את כל החורים בעזרת רשת מגולוונת. היונים אוהבות לעמוד על קצה המרזב של גג ה רעפים ולעשות את צרכיהן(לשלשת) מטה. במקרה כזה אנו מנקים את המרזב מהלשלשת ולאחר מכן מרכיבים דוקרני נירוסטה עם בסיס נירוסטה תוצרת איטליה לכל אורך המרזב. במרה של מזבי בטון אנו מתקינים רשת גמישה מעל התעלה ומוסיפים דוקרני נירוסטה דגם Y לאורך קצה התעלה.

התקשרו למקצועניים

חברת עופי יונה ייבוא ושיווק מוצרים לביצוע הרחקת יונים ברחובות ובכל חלקי הארץ

לייעוץ מקצועי ניתן להתקשר לדודי יפרח 052-2601863 או שלח מייל:  [email protected]

*כל הזכויות שייכות לדודי יפרח – דודי את דודי – עופי יונה

תוכן עניינים
יצירת קשר