חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
opening times
ראשון - חמישי

8:00-20:00

pin 3
כל הארץ

אספקה והתקנה לכל חלקי הארץ

הרחקת יונים והתקנת מוצרים להרחקת יונים

הרחקת יונים בחיפה

סיבות לביצוע הרחקת יונים בחיפה

אז מדוע יש צורך בביצוע הרחקת יונים בחיפה? יש 2 סיבות עיקריות להמצאות יונים בכמויות כל כך גדולות:

  • מזון בשפע – קרוב לנמל חיפה ישנו מרכז גדול מאד של דגנים מיובאים אשר מושכים אליהם עשרות אלפי יונים. כמו כן, מושבים וקיבוצים סמוכים עם רפתות. ברפת ממוצעת מבלות כ 1000 יונים אשר נהנות שם מארוחות חינם. פשוט מאד: מזון הפרה אהוב ובריא מאד ליונה, ולכן יש צורך בשירות הרחקת יונים חיפה.
  • מקומות לינה וקינון – בעיר ישנן עשרות אלפי דירות בבתי קומות ובמגדלים גבוהים. בדירות האלה יש מסתורי כביסה אשר משמשים ליונים מקומות קינון ומגורים מעולים.

כאן אנו נכנסים לתמונה. מגיעים אל בית הלקוח. מנקים את הלכלוך שמצטבר כתוצאה מהקינון. מרכיבים רשת יונים מקצועית אשר מונעת כניסה וקינון. 5 שנות אחריות על עמידות ויעילות הרשת, לשירות הרחקת יונים בחיפה המלצות רבות.

הרחקת יונים בחיפה

הרחקת יונים בחיפה – כל הפתרונות

1.הרחקת יונים בחיפה נדרשת כאשר יש התמקמות של יונים על מרזבים אשר גורמת ללכלוך רב, סתימת מרזבים וריקבון של מרזבי פח – ניקוי המרזבים מלשלשת יונים והתקנת דוקרני נירוסטה דגם Y על קצות המרזב מונע את עמידת היונים על המרזבים.

2.קינון יונים בתוך חללי גגות רעפים. בד"כ נובע מנפילת רשת ברעפי איוורור או בלאי ונפילה של חלקים מארגזי רוח. – הרחקת יונים מגגות רעפים ואיטום כל הפתחים פותר את הבעיה הזאת.

3.עמידת יונים על מעקות סביב הבניין או על מעקות מרפסת, זוהי בעיה נפוצה והפתרון קל  – לבעיה זאת ישנם שני פתרונות: הדבקת דוקרני נירוסטה על קצה המעקה או התקנת קפיץ מקפיץ על קצה המעקה.

4.קינון יונים מאחורי מזגנים. היונים אוהבות להסתתר על צינורות מזגנים הממוקמים בין המזגן התלוי לבין הקיר – התקנת דוקרני נירוסטה על הצינורות אשר מאחורי המזגן או סגירת הרווח בין המזגן לבין הקיר בעזרת רשת יונים.

5.עמידת יונים על רוכבים בגגות רעפים – התקנת קפיץ מקפיץ בפסגת הרוכבים מהווה הרחקת יונים בחיפה טובה.

6.מערכות סולאריות – מה שונה בביצוע הרחקת יונים בחיפה? בשנים האחרונות כמות המערכות הסולאריות לייצור חשמל גדלה מאד בארץ ובחיפה בפרט. המערכות הסולאריות מותקנות מעל גגות רעפים במרווח של כ10 ס"מ מעל הרעפים. נוצר כאן מקום אידיאלי ללינה ולקינון. במערכת סולארית אחת יכולות להשתכן כ 40 יונים וזה אומר הרבה לכלוך, ריח, רעש וכמובן זבובים ועוד טפילים לא נעימים.

אז מה הפיתרון לטיפול במערכת הסולארית?

א.ניקוי כל הלשלשת שהצטברה בין הרעפים לבין הלוחות הסולאריים. התקנת רשת יונים שקופה מעל כל הגג. פתרון זה מרחיק את היונים מהגג אך יוצר צל מעל המערכת הסולארית והגורם להפחתה בניצול אנרגית השמש והתוצאה: פחות הכנסה מייצור חשמל.

ב.ניקוי כל הלשלשת שהצטברה בין הרעפים לבין הלוחות הסולאריים. התקנת רשת יונים מגולוונת בין הרעפים לבין הלוחות הסולאריים. פתרון זה מרחיק את היונים אך ורק מהרווח שבין הרעפים לבין הלוחות, מונע לינת לילה וקינון חלקי אך לא מונע המשך התמקמות על הגג וייצור ליכלוך רב על הלוחות הסולאריים. בפתרון הזה האנרגיה הסולארית אינה נפגעת יחסית למצב של טרום הטיפול.

התקשרו למקצוענים

חברת עופי יונה ייבוא ושיווק מוצרים עבור הרחקת יונים מבצעים הרחקת יונים בחיפה ובשאר חלקי הארץ. לייעוץ מקצועי ניתן להתקשר לדודי יפרח 052-2601863 או שלח מייל: [email protected]

*כל הזכויות שייכות לדודי יפרח – דודי את דודי – עופי יונה

דוקרנים נגד יונים

 

תוכן עניינים
יצירת קשר