חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
opening times
ראשון - חמישי

8:00-20:00

pin 3
כל הארץ

אספקה והתקנה לכל חלקי הארץ

הרחקת יונים והתקנת מוצרים להרחקת יונים

הרחקת יונים בקריות

חברת עופי יונה מומחית בתהליך הרחקת יונים בקריות באמעות שיטות חדשניות ומתוחכמות שיפתרו לתמיד את בעיית היונים. אנו עובדים במהירות ואמינות ואצלנו תקבלו 5 שנות אחראיות על העובדה ועל המוצרים שתרכשו מאיתנו. רוצים לשמוע עוד? המשיכו לקרוא את המאמר.

הרחקת יונים בקריות – גן עדן לשגשוג יונים

יונים מהוות מטרד של ממש בכל מקום שבו הן נמצאות בכמויות גדולות. הן יוצרות הרבה רעש, לכלוך, ריחות לא נעימים וחשיפה למזיקים שונים שיכולים להזיק לבריאות. ומדוע יש צורך דווקא בשירות הרחקת יונים בקריות? ככל הנראה מדובר בשילוב של אזור עירוני בקרבה לשטחים ירוקים, כך שהיונים יכולות למצוא לעצמן מקומות מסתור רבים וגישה קלה למזון. מסיבה זו הומצאו פתרונות רבים לבעיית היונים ולמנוע חזרתן בשנית ואת כולם אנחנו מציעים לכם במסגרת השירותים שלנו באזור הקריות ובשאר אזור הצפון. 

הרחקת יונים בקריות

הרחקת יונים בקריות – השיקולים בבחירת השיטה?

אז אילו שיטות קיימות עבור הרחקת יונים בקריות? ובכן, קיימות מספר שיטות כשכל שיטה נבחרת בהתאם לממצאים בשטח וצרכי הלקוח ומסיבה זו אין להתקשר עם גורם שקובע מראש מהי שיטת ההרחקה מבלי לסייר במקום. השיקולים השונים כוללים את ההיבטים הבאים:

  • מניעת גישה לחלקים גדולים ונפחיים ביותר במבנה –  כאשר מעוניינים למנוע לחלוטין חדירה למרחב כלשהו, יש להשתמש בפתרון מתאים, בדרך כלל רשתות. פתרון זה מתאים מאוד עבור מסתורי כביסה, הגנה על מערכות סולאריות וכו'.
  • מניעת גישה לאלמנטים ספציפיים – היונים מקננות לכם על הרווח שבין החלון לרשת? אולי התמקמו להם זוג מתחת ליחידה החיצונית של המזגן? במקרים שכאלה אין סיבה להתקין רשת גדולה ומסיבית וכדאי מאוד להשתמש בפתרון שרק מרחיק ומקשה עליהן להתמקם, כגון דוקרנים עשויי נירוסטה או קפיצים מרחיקים.
  • הרחקה של ציפורים שמסתתרות בפתחים קטנים – לעיתים היונים כבר התמקמו במקום מסויים ואינן ממהרות לעזוב, במיוחד במקומות נסתרים שאליהם קשה מאוד להגיע. דוגמא טובה לכך היא הרחקה של מזיקים מתוך מבנים בעלי גגות רעפים (מה שנפוץ מאוד באזור הקריות). הדרך לבצע את ההרחקה במקרים שכאלה היא באמצעות שימוש במלכודת מיוחדת (שאינה הורגת את היונים כמובן) ולאחר מכן איטום הפתחים ו/או פיזור אלמנטים שונים שירחיקו ציפורים נוספות, כגון קפיץ מקפיץ אשר מבהיל את היונים.
  • הרחקהממרפסות – נמאס לכם לראות יונים במרפסת? היונים משגעות אתכם? זה הזמן שלכם להציב דוקרנים והן כבר תתעופפנה לבתים אחרים. הרחקת יונים בקריות עבור מרפסות שמש יכולה לכלול גם שימוש בדחליל עורב שמפחיד אותן, מה שמתאים גם לגגות, חצרות וגינות.

במקרים מסוימים ניתן להשתמש גם באמצעים אלקטרוניים לביצוע הרחקת יונים בקריות, כגון מכשירים שמפיקים תדרי קול שאינם נסבלים עבורן וכמו כן, שימוש בפסי חשמל שמרחיקים ציפורים על ידי מתן שוק חשמלי. השיטה החשמלית מתאימה בעיקר עבור אנדרטאות ומבנים אחרים שהניקיון שלהם חשוב אך הגישה אליהם מוגבלת. 

מהם דגשי הביצוע שלנו?

הרחקת יונים בקריות ובמקומות אחרים בארץ זו המומחיות שלנו בחברת "עופי יונה" ואנו מסוגלים לספק את פתרון ההרחקה המתאים לכל לקוח – מוסדי או פרטי, אין זה משנה עד כמה מדובר במשימה מורכבת מבחינת התנאים בשטח. מבחינתנו היא לעמוד ביעד תוך אי פגיעה בהן מבחינה פיזית, מינימום שינויים בחזות המבנה, סיום המלאכה בזמן הקצר ביותר, במקסימום יעילות ובמינימום עלויות ללקוח. אנו מבטיחים לכם פתרונות הרחקה איכותיים שמבצעים את עבודתם נאמנה שנים רבות ללא ליקויים. מוזמנים ליצור איתנו קשר ולשמוע מהם כל הפרטים.

תוכן עניינים
יצירת קשר