opening times
ראשון - חמישי

8:00-20:00

pin 3
כל הארץ

אספקה והתקנה לכל חלקי הארץ

הרחקת יונים בקריות

הרחקת יונים בקריות בעזרת רשת יונים מקצועית מוגנת מפני קרינת UV. דוקרנים נגד יונים עשויים נירוסטה. דחליל עורב להפחדת יונים. קפיץ מקפיץ להרחקת יונים מגגות רעפים. אנו עושים סילוק יונים מקריית אתא , קריית מוצקין , קריית ים , קריית חיים . אמינות ומהירות – אחריות של 5 שנים על המוצרים ועל העבודה.

אזור הקריות – גן עדן לשגשוג יונים

יונים מהוות מטרד של ממש בכל מקום שבו הן נמצאות בכמויות גדולות. הן יוצרות הרבה רעש, לכלוך, ריחות לא נעימים וחשיפה למזיקים שונים שיכולים להזיק לבריאות. ומדוע יונים נמשכות דווקא לאזור הקריות? ככל הנראה מדובר בשילוב של אזור עירוני בקרבה לשטחים ירוקים, כך שהיונים יכולות למצוא לעצמן מקומות מסתור רבים וגישה קלה למזון. מסיבה זו הומצאו פתרונות רבים שנועדו להרחיק יונים מהמקום ולמנוע את חזרתן בשנית ואת כולם אנחנו מציעים לכם במסגרת השירותים שלנו באזור הקריות ובשאר אזור הצפון. למעשה, אנחנו מציעים לכם גם שירותי הרחקת יונים בתל אביב, בירושלים, בבאר שבע ובכל מקום אחר בארץ. 

הרחקת יונים בקריות

הרחקת יונים בקריות – השיקולים בבחירת השיטה?

אז אילו שיטות קיימות עבור הרחקת יונים בכל מקום? ובכן, קיימות מספר שיטות כשכל שיטה נבחרת בהתאם לממצאים בשטח וצרכי הלקוח ומסיבה זו אין להתקשר עם גורם שקובע מראש את שיטת ההרחקה מבלי לסייר במקום. השיקולים השונים כוללים את ההיבטים הבאים:

  • מניעת גישה לחלקים גדולים ונפחיים ביותר במבנה –  כאשר מעוניינים למנוע לחלוטין חדירה של יונים למרחב כלשהו, יש להשתמש בפתרון מתאים, בדרך כלל רשתות נגד יונים. פתרון זה מתאים מאוד עבור מסתורי כביסה, הגנה על מערכות סולאריות וכו'.

 

  • מניעת גישה לאלמנטים ספציפיים – היונים מקננות לכם על הרווח שבין החלון לרשת? אולי התמקמו להם זוג יונים מתחת ליחידה החיצונית של המזגן? במקרים שכאלה אין סיבה להתקין רשת יונים גדולה ומסיבית וכדאי מאוד להשתמש בפתרון שרק מרחיק את היונים ומקשה עליהן להתמקם, כגון דוקרנים עשויי נירוסטה או קפיצים מרחיקים.

 

  • הרחקת יונים שמסתתרות בפתחים קטנים – לעיתים היונים כבר התמקמו במקום מסויים ואינן ממהרות לעזוב, במיוחד במקומות נסתרים שאליהם קשה מאוד להגיע. דוגמא טובה לכך היא הרחקת יונים ממבנים שלהם גגות רעפים (מה שנפוץ מאוד באזור הקריות). הדרך לבצע את ההרחקה במקרים שכאלה היא באמצעות שימוש במלכודת יונים מיוחדת (שאינה הורגת את היונים כמובן) ולאחר מכן איטום הפתחים ו/או פיזור אלמנטים שונים שירחיקו יונים נוספות, כגון קפיץ מקפיץ (מבהיל את היונים).

 

  • הרחקת יונים ממרפסות – נמאס לכם לראות יונים במרפסת? היונים משגעות את חיית המחמד שלכם? זה הזמן שלכם להציב דוקרנים נגד יונים והן כבר תתעופפנה לבתים אחרים. הרחקת יונים בקריות עבור מרפסות שמש יכולה לכלול גם שימוש בדחליל עורב שמפחיד אותן, מה שמתאים גם לגגות, חצרות וגינות.

 

במקרים מסוימים ניתן להשתמש גם באמצעים אלקטרוניים להרחקת יונים, כגון מכשירים שמפיקים תדרי קול שאינם נסבלים עבורן וכמו כן, שימוש בפסי חשמל שמרחיקים יונים על ידי מתן שוק חשמלי. השיטה החשמלית מתאימה בעיקר עבור אנדרטאות ומבנים אחרים שהניקיון שלהם חשוב אך הגישה אליהם מוגבלת. 

 

מהם דגשי הביצוע שלנו?

הרחקת יונים בקריות ובמקומות אחרים בארץ זו המומחיות שלנו בחברת "עופי יונה" ואנו מסוגלים לספק את פתרון ההרחקה המתאים לכל לקוח – מוסדי או פרטי, אין זה משנה עד כמה מדובר במשימה מורכבת מבחינת התנאים בשטח. הרחקת יונים מבחינתנו היא לעמוד ביעד תוך אי פגיעה בהן מבחינה פיזית, מינימום שינויים בחזות המבנה, סיום המלאכה בזמן הקצר ביותר, במקסימום יעילות ובמינימום עלויות ללקוח. אנו מבטיחים לכם פתרונות הרחקה איכותיים שמבצעים את עבודתם נאמנה שנים רבות ללא ליקויים. מוזמנים ליצור איתנו קשר ולשמוע את כל הפרטים.

תוכן עניינים
יצירת קשר
הנקראים ביותר

סילוק יונים ברעננה

יונים עלולות להוות מטרד אסתטי ובריאותי, זאת מכיוון שהן מטילות את הצואה שלהן במקומות המסתור שלהן שלרוב נמצאים במסתורי הכביסה ובמקומות נוספים לבניין. מנגד אנו

להמשך קריאה »

הרחקת יונים בחיפה

מהן הסיבות העיקריות לביצוע הרחקת יונים בחיפה? אז מדוע יש צורך בהרחקת יונים בחיפה? יש 2 סיבות עיקריות להמצאות יונים בכמויות כל כך גדולות: מזון

להמשך קריאה »